Masumlar Apartmanı Oyuncuları İsimleri

Masumlar Apartmanı Oyuncuları İsimleri

Masumlar Apartmanı bir psikolojik drama dizisidir. Dizide, müstehcen davranışlar sergileyen Gülben ve Safiye kardeşlerinin olayları ve kızkardeşleri Han’a söylendi. Öte yandan Han, kardeşlerin babalarıyla birlikte yaşadığı tek evde erkek kardeş ve bu da onun sorumluluğuna ağır bir yük getiriyor. Han ailesini çok seviyor, ama İnci ile karşılaştığında bu durum değişecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Elite Dizisi Oyuncuları Yaşları

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Masumlar Apartmanı dizisinin aktörleri çok yüksek kalitede işler yapıyor. Bu başarılı insan kadrosuna ek olarak, mükemmel ve çalışkan bir ekip arka planda çalışıyor. Masumlar Apartman’ın aktörleri arasında, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokollu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi işlerinde başarı elde etmiş ve kendilerini kanıtlamış insanlar var.

Reytingleri alt üst eden bu dizi oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.Şimdi geçelim Masumlar Apartmanı dizisinin o dikkat çeken kadrosuna;

Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir Derenoğlu (Sezon finali ile diziden ayrıldı)

Farah Zeynep Abdullah

Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Farah Zeynep Abdullah, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı televizyon dizisinde Aylin olarak tanınıyor. Dizi sektörüne bu şekilde giren Farah Zeynep, daha sonra çok sayıda başarılı işlere imza attı. Yaşını merak edenler için Farah Zeynep Abdullah şu anda 31 yaşında.

Birkan Sokullu  (Han Derenoğlu)

Birkan Sokullu

Birkan Sokollu 6 Ekim 1985’de İstanbul’da doğdu. Radyo, televizyon ve Sinema eğitimi alan Sokollu modelleme yarışmasında modelleme yaptı ve üçüncü oldu. Birçok TV dizisi ve filmde başarılı çalışmalar yapan Sokollu, Küçük Sırlar, Melekler Korusun gibi yapımlarda yer aldı. Yaşını merak edenler için Birkan Sokollu şu anda 35 yaşında.

Ezgi Mola  (Safiye Derenoğlu)

Masumlar Apartmanı - Ezgi Mola

Ezgi Mola 29 Mart 1983’de İstanbul’da doğdu. Tiyatro ile yakından ilgilenen Ezgi Mola, bu konuda eğitim aldı. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı programla tanınan Ezgi Mola, birçok TV serisinde ve filmde başarılı bir performans sergileyen bir karakter. Yaşını merak edenler için Ezgi Mola şu anda 37 yaşında.

Merve Dizdar  (Gülben Derenoğlu)

Merve Dizdar

Merve Dizdar 25 Haziran 1986’de İzmir’de doğdu. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldıktan sonra TV dizilerinde ve filmlerde hareket etmeye başladı. Geniş Aile ve Kavak Yelleri gibi televizyon dizilerinde yer aldı. Yaşını merak edenler için Merve Dizdar şu anda 34 yaşında.

Gizem Katmer  (Neriman Derenoğlu)

Masumlar Apartmanı - Gizem Katmer

Gizem Katmer Masumlar Apartmanı’nın en genç aktörlerinden biri. Neriman karakterini oynayan Gizem Katmer başarılı bir kadın oyuncudur.Yaşını merak edenler için Gizem Katmer şu anda 26 yaşında.

Emir Özden  (Ege Özdemir)

Emir Özden

Ege olarak da bilinen Emir Özden, biraz sert bi karakteri yani Ege adlı bir karakteri oynuyor. Emir Özden 21 Ekim 1996’de İstanbul’da dünyaya geldi.Yaşını merak edenler için Emir Özden şu anda 24 yaşında.

Metin Coşkun  (Hikmet Derenoğlu)

Masumlar Apartmanı - Metin Coşkun

Masumlar Apartmanı aktörleri arasında yer alan Metin Coşkun, serinin Hikmet adlı karakterini oynuyor. Hikmet evin babasıydı ve çocuklarına küçük yaşlarında çok fazla dikkat etmedi ve bunun için pişman oldu. 1 Ocak 1948’de İstanbul’da doğan Metin Coşkun tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı ve pek çok başarılı çalışma gerçekleştirdi.Yaşını merak edenler için Metin Coşkun şu anda 72 yaşında.

Açelya Devrim Yılhan  (Hasibe)

Açelya Devrim Yılhan

Açelya Devrim Yılhan oyuncular arasında en meraklı rolü oynuyor. 2 Eylül 1985’de Ankara’da doğan İlhan, oyunculuk eğitimi de aldı. Ekranlarda gerçek anlamda tanınırlığı, Leyla ile Mecnun TV dizisindeki Eylül karakteriyle oldu. Yaşını merak edenler için Açelya Devrim Yılhan şu anda 35 yaşında.

İrem Kübra Bakırtaş(Safiye)

Masumlar Apartmanı - İrem Kübra Bakırtaş

Safiye’nin gençlik yıllarını oynayan İrem Kübra Bakırtaş  oyunculuk eğitimine ve öğretimine devam ediyor.Masum apartmanların aktörleri arasında parlayan bir yıldız olan Bakırtaş’ın yaşı 16-18 yaş arasında.

Sidar Tublek(Genç Naci)

Masumlar Apartmanı - Sidar Tublek

Masum Apartmanı aktörleri arasında yer alan Sidar Tublek, Safiye’nin sevgilisi olan Naci’nin lise yıllarını oynuyor.Sidar Tublek, oyunculuk eğitimine devam ediyor. Sidar Tublek’in tahmini yaşı 17-19 yaş arasında.

Atilla Şendil  (Memduh)

Atilla Şendil

Atilla Şendil 1963 yılında Eskişehir’de doğdu. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Şendil de kadrolu bir devlet sanatçısıdır. Seslendirme çalışmaları yapan Şendil, Büdü’nin karakterini seslendirdi. Güllerin Savaşı ve Kurtlar Vadisi gibi prodüksiyonlarda başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.Yaşını öğrenmek isteyenler için Atilla Şendil şu anda 57 yaşında.

Esra Ruşan  (Esra Şafak)

Esra Ruşan

Esra, sırtını toplayan İnci’nin en iyi arkadaşı. Rolünü başarıyla üstlenen Esra Rusan 1983 yılında doğdu. Kurtlar Vadisi Pusu ve Vatanım Sensin gibi televizyon dizilerinde görev aldı. Yaşını merak edenler için, Esra Rusan şu anda 37 yaşında.

Uğur Uzunel  (Esat Bilen)

Masumlar Apartmanı - Uğur Uzunel

Görevini başarıyla yerine getiren ve Masumlar Apartmanı oyuncularından biri olan Uğur Uzunel 12 Kasım 1988’de dünyaya geldi. Güzel Sanatlar Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun olan genç aktör şimdi 32 yaşında.

Alper Saldıran(Uygar)

Masumlar Apartmanı - Alper Saldıran

Alper Saldıran 16 Eylül 1984’de doğdu. Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almış olan Saldıran, yaptığı her şeyde başarı elde etti. Beni Böyle Sev, Melekler Korusun, Jet Sosyete gibi dizilerde yer aldı.Yaşını öğrenmek isteyenler için Alper Saldıran şu anda 36 yaşında.

Tansel Öngel  (Naci Ataç)

Tansel Öngel

Tansel Öngel, 24 Eylül 1976’de Kilis’te doğdu. Çeşitli tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Öngel, çalışmalarını başarıyla sürdürdü.Yaşını merak edenler için Tansel Öngel 44 yaşında.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Saat Kaçta

Seyirciyi ekrana bağlayan, her Salı akşamı 20:00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı birçok  kişi tarafından beğenilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir