Özel Numara Öğrenme – Kesin Çözüm ✔️

özel numara öğrenme

Sizi gizli numaradan arayanları öğrenmenin birden fazla yolu var.Şimdi size %100 özel numara öğrenme konu başlığı altında sizi arayanları öğrenmenin yolunu anlatacağız.Bazı psikolojisi bozuk,takıntılı insanlar birilerini gizli numaradan arayabiliyor.Veya bunu eğlence amaçlı yapanlar da var.Bu durum bazen çığırından çıktığında bu işin sonu maalesef adliyeye kadar gidebiliyor.Bazı kullanıcılar da nasıl olsa beni bulamazlar mantığıyla birden fazla insanı gizli numaradan arayabiliyor.

Özel numara ne anlama gelir?

Özel numara başka bir deyimle gizli numara anlamına gelmektedir.Kullanıcılar bazen bu gizli numaralardan illallah edebilir.Bu yazımızda bunlardan nasıl kurtulabileceğinizi anlatmaya özen göstereceğiz.

Özel Numaralar Nasıl Öğrenilir? ?

Özel numaralar nasıl öğrenilir?

Peki gelelim şimdi asıl sorumuz olan: “Özel numaralar nasıl öğrenilir?” konusuna.Operatörler genelde gizli numaradan arayanların bilgilerini paylaşmazlar.Yine de savcılığa giderek bir suç duyurusunda bulunabilirsiniz.Savcılık adım adım bu numaranın kime ait olduğunu araştırıp bulacaktır.

Özel numarayı öğrenmenin bir başka yolu daha var.

Şimdi geçelim bunun cevabına.

Türk Telekom Özel Numara Bulma ?

Türk Telekom kullanıcıları için güzel bir hizmet var.Türk Telekom Özel Numara Bulma hizmeti için “Bilinmeyen Numaralar Servisi” ni kullanabilirler.Bu servisi kullanmayı bilmiyorsanız size hemen anlatalım 🙂

Bilinmeyen Numaralar Servisini *100# menüsünü tuşlayarak kullanabilirsiniz.

Diğer yöntem ise 11855 numaralı servisi arayarak özel numarayı bulabilirsiniz.

Peki Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenmenin daha kolay bir yolu yok mu? diye soracak olursanız tabii ki de var. Şimdi geçelim bu kolay yolu anlatmaya.

Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Türk Telekom? ?

Eminim bu yöntemden bir çoğunuzun haberi yoktur.Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Türk Telekom için detaylı olarak anlatacağız.Adım adım sizi arayanın kim olduğunu bulabileceksiniz.Bunun için tek yapmanız gereken bu makaleyi sonuna kadar dikkatlice okuyup uygulamak.

online işlemler

1.Adım: İlk önce telefonumuzdan Türk Telekom’un online işlemler uygulamasına giriyoruz.

faturalarım

2.Adım : Giriş yaptıktan sonra alt menüde bulunan Faturalarım bölümüne tıklayarak Faturalarım bölümünü açıyoruz.

detaylar

3.Adım : Faturalarım bölümüne geldikten sonra faturanın detaylarını görüntüleyeceğimiz Detaylar bölümüne tıklıyoruz.

arayanları görüntüleme

4.Adım : İşte bu kadar basit ?.Sizi arayanları buradan görüntüleyebilirsiniz.Numara gizli dahi olsa gözüküyor.Sizi arayan kullanıcının numarasını bu yöntem ile bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : iPhone Uygulamalara Şifre Koyma ✅ – 2022 Kesin Çözüm

Turkcell Özel Numara ?

Turkcell özel numara mı almak istiyorsunuz? Bazı e-ticaret siteleri Turkcell özel numara satışı yapmaktadır.Fakat yine de özel numara almak istiyorsanız Turkcell’in kendi bayisinden almanızda fayda var.E-ticaret siteleri aldığınız numaranın arkasında durmaz fakat Turkcell’de böyle bir şey söz konusu olamaz.

Turkcell Özel Numara Bulma ?

Turkcell Özel Numara Bulma

Türk Telekom özel numara bulma işlemini detaylı olarak anlatmıştık.Şimdi de %100 çalışan Turkcell Özel Numara Bulma yöntemini anlatacağız.Bazen bizi arayan özel numaraları fazlasıyla merak ederiz.Fakat bazen bunun kim olduğunu öğrenmek için biraz fazla uğraşmamız gerekir.Yukarı da ki yöntem ile birlikte Turkcell Özel Numara bulma adımlarını da uygulayabilirsiniz.Fakat şimdi size daha farklı bir yöntem anlatacağım.

Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Turkcell?

Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Turkcell? ?

Turkcell operatörünü aradığımızda gizlilik açısından sizi arayan gizli numaranın bilgisini vermezler.Ben şimdi size yine %100 çalışan özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Turkcell konusunu adım adım anlatacağım.Sizi arayan gizli numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için şimdi adımları lütfen dikkatlice takip edelim.

1.Adım : Öncelikle telefonumuza buradan ilgili uygulamayı yüklüyoruz.

özel numara öğrenme telefon numarası

2.Adım: Uygulamayı hemen kullanmaya başlayalım.Uygulamayı açtığımızdan bizden telefon onayı için numaramızı isteyecek.

özel numara öğrenme onay kodu

3.Adım: Numaramızı girdikten sonra telefonumuza onay kodu gelecek.Onay kodunu girip devam et diyoruz.

özel numara öğrenme kullanıcı sözleşmesi

4.Adım : Sonra ki ekranda bizden kullanıcı sözleşmesini onaylamamızı isteyecek.Onaylayıp devam ediyoruz.

özel numara öğrenme mutlu son

5.Adım: Ve mutlu son ?.Uygulamanın kurulumu tamamlanmış oluyor.Açılan sayfada Son Aramalar bölümüne tıklayarak sizi arayan gizli numaraları öğrenebilirsiniz.Böylelikle özel numara öğrenme adımlarını tamamlamış oluyorsunuz.

Turkcell Özel Numara Açma ?

Bazı durumlarda kullanıcılar Turkcell özel numara açma işlemini yapmak ister.Daha önce numaranız gizli ise şu adımları takip ederek Turkcell Özel Numara Açma işlemini  tamamlayabilirsiniz.

Turkcell’in kendi web sitesinden veya mobil online işlemler uygulamasından bu işlemleri yapabiliriz.İlk önce “Ayarlarım” sayfasına tıklıyoruz.Çıkan sayfada “Çağrı Ayarlarım” bölümünü buluyoruz.Bu bölümden Turkcell numarasını gizliden çıkarabilirsiniz.

Turkcell Özel Numara Kapatma

Turkcell hattına sahip iseniz ve telefonunuzu gizli numara kapatmak isterseniz Turkcell Özel Numara Kapatma işlemini uygulayabilirsiniz. Bunun için yine şu adımları takip edebilirsiniz.Ayarlarım>Çağrı Ayarlarım>Numara Gizleme/Göster bölümünü kullanarak telefonunuza gelen gizli numaralardan aranmayı kapatabilirsiniz.

Vodafone Özel Numara Bulma ?

Vodafone Özel Numara Bulma

Sadece Turkcell ve Türk Telekom hat sahipleri gizli numaraları bulmak istemeyebilir.Bu operatörlerin dışında vodafone hattına sahip olan bir kullanıcı Vodafone Özel Numara Bulma adımlarını da öğrenmek isteyebilir.Yukarıda bahsettiğimiz yöntem ile birlikte hem android hem de ios kullanıcıları Upcall uygulamasını kullanarak Vodafone özel numara bulma işlemini kolaylıkla yapabilir.

Bu adımları uyguladınız fakat yine de gizli numaradan arayan kişinin numarasını öğrenemediniz mi?

Şu adımları da takip edebilirsiniz.

  • Telefonunuzdan *100# tuşlayabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan ekrandan Bilinmeyen Numaralar Servisini seçin.

Sizi arayan gizli numaranın gerçek numarasını buldunuz.Fakat yine de bu numaranın kime ait olduğunu bilmiyor musunuz? Bunun için 118 80 numarasını arayarak bu kullanıcının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Peki 118 80 ne kadar ücret alıyor?

118 80 ne kadar ücret alıyor?

Sizin arayan numarayı buldunuz fakat 118 80 ne kadar ücret alıyor? sorusu kafanıza mı takılıyor.Hemen cevap verelim o zaman.
118 80 dakika başı 4.5₺ çekiyor.

Gizliden arama nasıl iptal edilir? ?

Gizliden arama nasıl iptal edilir

Sizi gizli numaralardan arayanları engellemek veya hiç çağrı almamak istiyorsunuz.Fakat gizliden arama nasıl iptal edilir? bilmiyor musunuz?

Şimdi size gizliden arama nasıl iptal edilir adım adım anlatacağız.

1.Adım:Telefonumuzdan *253# tuşluyoruz.

2.Adım : Açılan sayfada gizli numaralardan çağrı engelleme servisini görecekseniz.

3.Adım : Gizli numaralardan çağrı engelleme servisi açık ise bunu kapatıyoruz.

Sizlere özel numara öğrenme makalemizde yardımcı olmaya çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir