Elite Dizisi Oyuncuları Yaşları

Toplamda 4 farklı sezondan oluşan ve gençlik draması seyri ile karşımızda olan Elite Dizisi, çok büyük bir kitle tarafından merakla izlenmekte. Elite dizisi başrol kadrosu, prestijiyle tanıdığımız İspanyol enstütisi olan Las Encinas’ın bizzat kendi öğrencileridir. Peki, tam anlamıyla Elite dizisi konusu nedir ve Elite dizisi oyuncuları kimlerdir?

Elite Dizisinin Konusu Nedir?

Yazar kadrosunda Carlos Montero ve Darìo Madrona gibi ünlü isimleri bulunduran Elite, hikayesi bakımından kişisel gelişim, ilişkiler, farklı sosyal sınıflar arasındaki mücadeleler, aşk ve çözülmesi gerken bir de vakayı bizlere anlatır. İçeriğindeki suç tonları ve gerilim nüshalarından da anlayacağımız üzerine Elite dizi tam bir gençlik dramı tarzında bir dizi. Dizi Las Encinas’ta çekiliyor ve orası sadece zengin çocuklarının eğitim görüp ayrıcalıklı konumda olduğu bir okul.

Dizi hikayesi, depremde okulları yıkıldığı için 3 çocuğun Las Encinas’a gelmesi ve oradaki elit düzenin bozulması ile başlar. Bu 3 çocuğun özel liseye gelişi, sosyal statü farklarını, klasikleşmiş ergen sorunlarını ve bunun beraberindeki sınıf çatışmasını tetikler. Ve tüm bunların sonucunda ortaya kavgalar ve cinayetler çıkar. Çıkan kavgalar ve işlenen cinayetler, akıllara binbir türlü sorular getirmekte. İki grup arasındaki sosyal statü kavgası ne kadar daha devam edecek? Cinayeti kim işledi? Tüm bu gizemlerin arkasında kim veya kimler var?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En İyi Aşk Filmleri – Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Elite Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümden Oluşur?

Elite dizisi, toplam 4 sezon boyunca yayınlandı ve şu an 5. sezon bölümleri çekilmekte. Her bir sezonda ortalama 8 bölüme yer verilmekte olup bugüne kadar toplam 35 bölüm yayınlandı.

Elite Dizisinin Genel Analizi

Elite dizisini genel olarak şöyle bir analiz ettiğimizde, ilk sezonu izleyen kişilerin katil kim sorusuna bir cevabı mutlaka olacaktır, zira onlar ilk sezonu izlerken katilin kim olduğunu öğrendiler. Diziye şöyle bir baktığımızda zengin olarak tanımlanan kesimin bu zenginliklerini göstermek için ellerinden geleni yaptığını görmekteyiz. Hatta okulun kolej formaları, o senenin en trend giysileri arasında yer almakta. İspanyol gençlik dramının yanına cinsiyete bağlı melodramatik sorunlar, statü farkları, cinsellik ve uyuşturucu da eklenince dizi içindeki olaylar karışıklaşıyor, buna bağlı olarak da izleyicide merak uyandıran sırlar oluşuyor. Peki bizlere harika bir seyir zevki yaşatan Elite dizinin kahramanları kim? Gerçek isimleri ney? Kaç yaşındalar ve nereliler? İşte sizin için araştırıp da hazırladığımız Elite dizisi oyuncuları hakkında bilgiler…

Elite Dizisi Oyuncuları

Şimdi geçelim adım adım elite dizisi oyuncularına


Carla Rosón Caleruega

Gerçek adı Ester Expósito’dur. 22 yaşında olan ve İspanya’da doğan ünlü model, Elite dizisi ile kariyerinin en iyi çıkışını yaptı.

Samuel Samu García Domínguez

Gerçek adı Itzan Escamilla’dır. Ünlü ispanyol oyuncu, 1994 yılında başkent Madrid’de doğdu.

Guzmán Nunier Osuna

Gerçek adı Miguel Bernardeau İspanyol 25 yaşındaki oyuncu, 12 Aralık 1996 tarihinde Valensiya şehrinde doğdu.

Ander Muñoz

Alman oyuncunun gerçek adı Arón Piper’dir. 25 yaşında olan Piper, 29 Mart 1997 tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de doğdu.

Lucrecia ‘Lu’ Montesinos Hendrich

Oyuncunun gerçek adı Danna Paola’dır. 26 yaşındaki güzel oyuncu, 23 Haziran 1995 tarihinde Meksika’da doğdu.

Polo Benavent

25 yaşında olan İspanyol oyuncunun gerçek adı ise Álvaro Rico’dur.

Nadia Shana

İspanya’nın başkenti Madrid’de dünyaya gelen 28 yaşındaki ünlü aktristin gerçek adı ise Mina El Hammani’dir.

Omar Shana

Gerçek adı Omar Ayuso olan 24 yaşındaki oyuncu, İspanya’da dünyaya geldi.

Valerio Montesinos

30 yaşında olan ve Şili’de dünyaya gelen Jorge Lopez, Elite dizisi haricinde birçok farklı projede de yer almıştır. 

Rebeka ‘Rebe’ de Bormujo Ávalos

Gerçek adı Claudia Salas olan 7 yaşındaki oyuncu, 23 Temmuz 1994 tarihinde İspanya’da doğdu.

Cayetana Grajera Pando

İspanya’nın Barselona şehrinde doğan 24 yaşındaki oyuncunun gerçek adı Georgina Amorós’dur.

Yeray

25 yaşındaki oyuncu Sergio Momo, İspanya/Tenerife’de dünyaya geldi.

Malick

Gerçek adı Leïti Sène olan 24 yaşındaki oyuncu, İspanya’da dünyaya geldi.

Fernando Nano García Domínguez

Yine İspanyol oyunculardan biri olan 30 yaşındaki deneyimli isim Jaime Lorente, 12 Aralık 1991 yılında İspanya’nın Murcia şehrinde dünyaya geldi.

ELİTE DİZİSİ VİDEO

Diziye başlamak isteyenler kısaca fragmanını izleyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *